Once upon a time

One upon a time. Bylo nebylo...

To byla první věc, která mě napadla, když jsem dodělala tento layout. Je to zase jeden z těch, co mi ve složce smrděl několik měsíců. Dělala jsem ho nějak ve stejné době jako layout El sueňo. Je to poznat hlavně podle toho stylu, ve kterém je dělaný.

Je opět nekonečně dlouhý a opět se hodí do CuteNews, poněvadž je v divu.

Kupodivu jsem k němu udělala neskutečné množství bonusků. Asi osm avatarů a čtyři buttony, aby bylo z čeho na výběr. Jsou jednoduché, proto jich je tolik, sama se divím, že jsem jich i tak udělala tolik, většinou skončím u jednoho, dvou a šlus.

No a jako obvykle - viz. níže - tabulka.

Avatary a buttony

   Stáhni layout

Pokud si chcete stáhnout tento layout, klikněte na odkaz STÁHNOUT v mé sekci v podsekci, ve které se tento layout nachází. Zde si stáhnete layout ve formátu zip. Ten rozbalíte a tam najdete celý layout i se soubory obrazy(nebo o), index. html a style.css. Css nemažte! Text na layoutu podle sebe přepište, upravte odkazy, nemažte však credits. Do databáze nahrajte obrázky, které naleznete v souboru(o, obrazy). Pokud byste cokoliv potřebovali dodat, přidat, vysvětlit k tomuto layi, napište mi buď na email nebo mi můžete nechat vzkaz v guestbooku.
Blanch

CREDITS: Blanch | LC.cz | Samphotostock