Nadpis

LINK

LINK

LINK

LINK

 

Nadpis

LINK

LINK

LINK

LINK

 

Nadpis

LINK

LINK

LINK

LINK

 

Veronika a Logan


Koukáte na Veroniku Mars? Já jsem ještě donedávna nekoukala. Jen do té doby, než jsem náhodně viděla jeden díl a v něm jsem spatřila Logana Echollse, úžasně ironického a sarkastického. Od té chvíle jsem se(jen kvůli němu) začala na tento seriál dívat. No není úžasný? Nebýt jeho, ani mě ten seriál nezaujme :). Ale musím uznat, že Veronika je taky docela fajn postava a s Loganem jim to spolu sluší a celou dobu jsem se modlila, aby to dali spolu dohromady. No a tak jsem si stáhla už dokonce i openingovou písničku a teď na ní dost fárám. Hrozně se mi líbí. A přitom to není úplně můj styl. Řekněte mi někdo, bude i čtvrtá řada seriálu? Ta třetí skončí tak blbě :)

K layoutu

Layout je nekonečně dlouhý. Je v divu. Pokud do něj budete chtít instalovat cutenews, můžete. Má k dispozici bonusy, které zde můžete vidět. Avatar, dva buttony, tabulku a jeden druh nadpisu.

Stáhni layout

Pokud si chcete stáhnout tento layout, klikněte na odkaz STÁHNOUT v mé sekci v podsekci, ve které se tento layout nachází. Zde si stáhnete layout ve formátu zip. Ten rozbalíte a tam najdete celý layout i se soubory obrazy(nebo o), index. html a style.css. Css nemažte! Text na layoutu podle sebe přepište, upravte odkazy, nemažte však credits. Do databáze nahrajte obrázky, které naleznete v souboru(o, obrazy). Pokud byste cokoliv potřebovali dodat, přidat, vysvětlit k tomuto layi, napište mi buď na email nebo mi můžete nechat vzkaz v guestbooku.
Blanch
 + CREDITS: layout by Blanch + pics from Google + downloaded from LC.cz +