Nadpis

Link

Link

Link

Link


Nadpis

Link

Link

Link

Link


Nadpis

Link

Link

Link

Link

Luke and Lorelai

Sledovali jste tento seriál? Já ano a je to jeden z mých nejoblíbenějších, protože je plný humoru. Lorelei a Luke jsou moje nejoblíbenější postavy(Jesse teď nebudu počítat). Původně jsem chtěla udělat lay na Gilmore girls, ale nakonec jsem našla tento obrázek(jo, ta vlnovka v něm je zase moje hraní s perem) a říkala si, že se to vzhledem k tomu, že tyhle dva mám nejraději, hodí víc. 

Layout je nekonečně dlouhý(dokonce s růžovoučkou, kterou jindy nesnáším, ale dnes mi zde nějak nevadí). Má jako obvykle tabulku v divu, dva druhy nadpisů, avatar a button. 

Button

 

Stáhni layout

Pokud si chcete stáhnout tento layout, klikněte na odkaz STÁHNOUT v mé sekci v podsekci, ve které se tento layout nachází. Zde si stáhnete layout ve formátu zip. Ten rozbalíte a tam najdete celý layout i se soubory obrazy(nebo o), index. html a style.css. Css nemažte! Text na layoutu podle sebe přepište, upravte odkazy, nemažte však credits. Do databáze nahrajte obrázky, které naleznete v souboru(o, obrazy). Pokud byste cokoliv potřebovali dodat, přidat, vysvětlit k tomuto layi, napište mi buď na email nebo mi můžete nechat vzkaz v guestbooku.


Blanch

 

layout by Blanch, pic from DA, downloaded from LC.cz