Gilmore
Gilmore.
Co víc k tomu dodat. Kdo nesleduje tento seriál, nepochopí. Hromada vtipů, gegů a kuriózních situací. Ironie, cynismu a sarkasmu. Protivný Luke, panovačná Emily, šprtající Rory, sarkastický Jess, střelená Lorelei, muzikou posedlá Lane, podivín Kirk a plno dalších postav, které stojí za zmínku.
Tenhle seriál je jeden z mých nejoblíbenějších, člověk se u něj zasměje. Může se na něj dívat pořád dokola. Viděla jsem ho asi pokaždé, když ho dávali a až ho budou dávat znovu příště, zase se budu dívat znovu. Hromada vtipů, která tam zazní, člověku nemůže utkvět v paměti. Je to jako MASH, pořád dokola ho dávají, ale pokaždé vás pobaví vtipy, které v něm zazní. Layout je jako obyčejně nekonečně dlouhý a vhodný pro instalaci Cutenews.


Bonusky
Jako obyčejně mám pro vás tabulku. A také button a avatary.

 

Pokud si chcete stáhnout tento layout, klikněte na odkaz STÁHNOUT v mé sekci v podsekci, ve které se tento layout nachází. Zde si stáhnete layout ve formátu zip. Ten rozbalíte a tam najdete celý layout i se soubory obrazy(nebo o), index. html a style.css. Css nemažte! Text na layoutu podle sebe přepište, upravte odkazy, nemažte však credits. Do databáze nahrajte obrázky, které naleznete v souboru(o, obrazy). Pokud byste cokoliv potřebovali dodat, přidat, vysvětlit k tomuto layi, napište mi buď na email nebo mi můžete nechat vzkaz v guestbooku.
Blanch