Avatar
Vítejte v Pandoře...
Přestože jsem tento film nevidla a ani nemám v plánu jít na něj do kina, neboť mám pocit, že už jsem ho stejně prošvihla:D, přesto se mi z něj zalíbily fotografie, které mě přinutily na toto téma něco vytvořit.
Navíc tady byla na toto téma žádost. Tak snad ho někdo využije.
Ke všemu jsem se rozhodla, že tento layout nastavím jak na web, tak na blog. Původně byl tvořen na blog, tak zkusím i tuto variantu.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec imperdiet. Fusce molestie elit sit amet velit. Duis ornare eros quis sem. Etiam ultricies suscipit mauris. Cras non nibh non mi molestie rhoncus. Aliquam erat volutpat. Aenean felis ipsum, vulputate eu, dapibus ut, vestibulum vestibulum, mi. Morbi vel massa. Nam id diam. Pellentesque tincidunt dictum tellus. Quisque ac nulla quis odio convallis scelerisque. Vivamus tortor purus, pellentesque non, aliquam at, elementum ac, tellus. Proin tincidunt placerat ipsum. Ut pellentesque risus vel tortor. Aenean vehicula. Nullam odio ligula, euismod in, eleifend iaculis, dictum ut, purus. Proin at purus. Nam enim. Pellentesque volutpat posuere justo. Aliquam et urna. Quisque placerat euismod purus. Pellentesque ut tellus viverra ante condimentum auctor. Vivamus vitae eros. Mauris lobortis sapien. Integer mauris ante, feugiat in, ultricies quis, lacinia vitae, leo. Mauris metus pede, tempor non, auctor ut, commodo vel, orci. Vestibulum suscipit elit non massa.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec imperdiet. Fusce molestie elit sit amet velit. Duis ornare eros quis sem massa.

Link | Bold | Italic


Stažení layoutu
Pokud si chcete stáhnout tento layout, klikněte na odkaz STÁHNOUT v mé sekci v podsekci, ve které se tento layout nachází. Zde si stáhnete layout ve formátu zip. Ten rozbalíte a tam najdete celý layout i se soubory obrazy(nebo o), index. html a style.css. Css nemažte! Text na layoutu podle sebe přepište, upravte odkazy, nemažte však credits. Do databáze nahrajte obrázky, které naleznete v souboru(o, obrazy). Pokud byste cokoliv potřebovali dodat, přidat, vysvětlit k tomuto layi, napište mi buď na email nebo mi můžete nechat vzkaz v guestbooku.

Ikona

Staženo ze stránek: LC.cz. | Layout vytvořila: Blanch. | Fotografie staženy z: Google.