Nadpis

Nadpis

Nadpis

Nadpis

Credits

In flammari

In flammari aneb latinsky: v ohni. 

Na tento layout jsem patřičně hrdá. Po dlouhé době jsem se sebou spokojená. Jsem hrdá, protože se mi líbí a taky proto, že jsem nepoužila ani jeden brush a celý je jen má práce, samozřejmě až na obrázky svící, které jsem si vyhledala na internetu. Veškeré vzorky, které jsem použila, jsou výsledkem mých her se stíny a světly a základními patterny photoshopu. 

Odolala jsem touze dát si tento layout na svůj vlastní web. Opravdu se mi zalíbil, ale překonala jsem to, ačkoliv se to ve mně stále pere :)

Vložila jsem vám tu dva druhy nadpisů, viz. nadpis názvu layoutu a nadpis pro buttony. 

Buttony

 

Stáhni layout

Pokud si chcete stáhnout tento layout, klikněte na odkaz STÁHNOUT v mé sekci v podsekci, ve které se tento layout nachází. Zde si stáhnete layout ve formátu zip. Ten rozbalíte a tam najdete celý layout i se soubory obrazy(nebo o), index. html a style.css. Css nemažte! Text na layoutu podle sebe přepište, upravte odkazy, nemažte však credits. Do databáze nahrajte obrázky, které naleznete v souboru(o, obrazy). Pokud byste cokoliv potřebovali dodat, přidat, vysvětlit k tomuto layi, napište mi buď na email nebo mi můžete nechat vzkaz v guestbooku. 

Blanch