VÍTEJTE NA LAYI ANGEL 

 


Tento layout vznikl na popud jedné osoby, která si přála layout Angel. Tak jsem se hecla a během jednoho dne ho vytvořila. Netuším, zda jsem se té osobě trefila do vkusu a zda se jí líbí, ale alespoň pro někoho dalšího může být v budoucnu vhod. 

Takové ty kecy kolem, že je nekonečně dlouhý a má několik bonusků, se mi psát nechce, takže prostě jen má bonusky a je nekonečně dlouhý, zbytek si prohlídnete sami, pokud si jej stáhnete :)

Jen dělá trochu zmatek v mozille firefox, co se týče odkazů a ať už jsem vyzkoušela cokoliv, nic nepomohlo, já už jsem bezradná :) Už jsem na to neměla nervíky :) Jinak je stejný ve všech prohlížečích.

 

 

P.S. seriál Buffy jsem sledovala také, ale Angela jsem bohužel neměla kde sledovat. Jinak...Dave Boreanaz je vážně kus, viďte holky :) Stejně byl nejvíc sexy, když byl bez duše a byl zlý a ironický :)


 

 

STÁHNOUT LAYOUT

 

Pokud si chcete stáhnout tento layout, klikněte na odkaz STÁHNOUT v mé osobní sekci v podsekci Film.  Zde si stáhnete layout ve formátu zip. Ten rozbalíte a tam najdete celý layout i se souborem index. html a style.css. Css nemažte! Text na layoutu podle sebe přepište, upravte odkazy, nemažte však credits. Do databáze nahrajte obrázky, které naleznete v souboru. Pokud byste cokoliv potřebovali dodat, přidat, vysvětlit k tomuto layi, napište mi buď na email nebo mi můžete nechat vzkaz v guestbooku. 


Blanch

NADPIS 

Link

Link

Link

Link

Link

Link


NADPIS 

Link

Link

Link

Link

Link

 


NADPIS 

Link

Link

Link

Link


NADPIS 

Link

Link

Link


IKONA STRÁNKY 


Design by Blanch©2007, pictures prom D-A, downloaded from L-CH.net